Barman na wesele - na czym oszczędzamy?

Czy można zaoszczędzić wybierając drink-bar na wesele?

 

Ślub i wesele to niewątpliwie bardzo ważne wydarzenie dla Pary Młodej. Każdy pragnie, aby ten dzień był niezapomniany, aby niczego nie zabrakło pochłoniętym zabawą gościom. Przy stole i na parkiecie spotyka się rodzina i przyjaciele. Plan jest taki - bawimy się do rana!

Może warto w tym miejscu zastanowić się nad atrakcją w postaci barmana na weselu lubiącego zaskakiwać gości wyśmienitymi drinkami i niebanalnymi dekoracjami koktajli? Wynajmując barmana dajemy swoim bliskim wybór - czy pić czysty alkohol, czy może smaczne, orzeźwiające koktajle znane na całym świecie. To również świetna alternatywa dla osób niepijących oraz dla dzieci. Darmowy open-bar sprawia, że rośnie pragnienie i wielu gości decyduje się na korzystanie z niego przez cały czas trwania przyjęcia. Profesjonalnie przygotowany drink-bar z pewnością na długo pozostanie w pamięci Waszych gości.

Na czym więc oszczędzamy? Jesteśmy przekonani, że po przyjęciu zostanie sporo czystego alkoholu, soków, napojów, które miały być przeznaczony na stoły. Warto zrobić sobie taką kalkulację. Może się okazać, że wynajęcie barmana będzie znacznie tańsze niż się spodziewaliśmy.