ODPOWIEDZI NA WASZE PYTANIA dotyczące obsługi barmańskiej

BAR-BARMANI - BARMAN NA TWOJE WESELE - MOBILNY DRINK-BAR


barman koszty obsługa barmanów barman na wesele mobilny drink bar

Ile kosztuje obsługa barmanów?

 

Cena uzależniona jest od opcji, którą Państwo wybiorą. Może być to samo wynajęcie barmana, który będzie obecny na Państwa przyjęciu, może to być wynajęcie barmana, który przyjedzie z barem, szkłem oraz lodem, i w końcu mogą wybrać Państwo usługę kompleksową. W tym przypadku to my zajmujemy się całą organizacją uroczystości. Nie ukrywamy, że jest to najczęściej wybierana opcja przez Młode Pary. Aby przedstawić Państwu szczegółową ofertę musimy posiadać kilka informacji dotyczących: miejsca przyjęcia, ilości gości, dodatkowych atrakcji. Wystarczyć do nas zadzwonić lub napisać email, a otrzymacie wyczerpujące informacje dotyczące organizacji drink-baru na Waszym przyjęciu.

Czy pracujecie na swoim barze, czy barze dostępnym w restauracji/domu weselnym?

 

W tej kwestii wszystko jest do ustalenia. Posiadamy swoje mobilne drink-bary, które z pewnością spełnią oczekiwania Gości. Są masywne i estetycznie wykonane, a co najważniejsze - można je ustawić w najbardziej dogodnym miejscu. Jeżeli lokal dysponuje własnym barem nie ma problemu, aby barmani z niego skorzystali.

 

Jaką przestrzeń powinniśmy zapewnić na strefę barową?

 

Wymiary mobilnego drink baru to najczęściej 2,3x1m + stoły do ekspozycji szkła koktajlowego.  Standardowa przestrzeń dla lokalizacji drink baru i swobodnego ruchu przy barze to 2,5x3m. Oczywiście staramy się dostosować do każdych warunków.

 

Jak długo barmani będą na przyjęciu weselnym?

 

Drink-bar będzie do dyspozycji Gości od początku przyjęcia do godziny 3 kolejnego dnia. Czas trwania obsługi barmańskiej to najczęściej do 8 godzin (liczone od momentu przybycia Gości na salę). We wskazanym miejscu pojawimy się już około trzech godzin wcześniej w związku z przygotowaniami jakie musimy poczynić by uświetnić Państwa Dzień.

 

Czy organizujecie pokazy barmańskie?

 

Tak. W swojej ofercie posiadamy kilka różnych pokazów barmańskich, które dostosowujemy do charakteru przyjęcia. Jeśli są Państwo zainteresowani pokazem barmańskim na przyjęciu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu lub do odwiedzenia zakładki "Video".

 

Na jakie inne atrakcje możemy liczyć?

 

Ciekawą atrakcją na weselu jest serwowanie drinków z suchym lodem. "Dymiące koktajle" cieszą się dużym zainteresowaniem i wzbudzają zachwyt.

Jeżeli jest tylko na to czas możemy zorganizować konkurs dla Gości związany z pracą barmana (wykonywanie różnych drinków), po którym każdy z pewnością udoskonali swój warsztat pracy.

Jeżeli Młoda Para wyraża chęć, zapraszamy ich do wykonania kilku wariacji za barem. Możemy na ten moment postawić bar "w chmurach".

Wszystko traktowane jest z dużą dawką humoru, aby jak najbardziej uatrakcyjnić Państwu czas.

 

Czy dwóch barmanów na moje przyjęcie weselne to nie za dużo?

 

Stawiamy na pełen profesjonalizm świadczonych przez nas usług barmańskich więc zazwyczaj na obsługę przyjęcia wysyłamy dwóch barmanów (jeśli przyjęcie jest powyżej 100 osób). Koktajle cieszą się dużym powodzeniem nie tylko wśród kobiet, ale i wśród męskiej części Gości. Kolorowe, bezalkoholowe koktajle to również atrakcja dla dzieci. Wiele osób, widząc co pije sąsiadka, czy sąsiad również przyjdzie spróbować drinków. Jeżeli  więc chcecie Państwo uniknąć sytuacji, że Goście zamiast bawić się, będą stać w kolejce do baru - warto pomyśleć o dwóch barmanach. 

 

Kto zajmuje się serwisem szkła na przyjęciu?

 

W trosce o standard usługi proponujemy, aby tą kwestię uzgodnili Państwo z salą, w której planowane jest przyjęcie. W związku z tym, że drink bar cieszy się dużym zainteresowaniem na przyjęciach, trudno nam pogodzić obsługę Państwa Gości przy drink barze z równoczesnym zmywaniem szkła koktajlowego. Wyjątek stanowią mniejsze przyjęcia. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie i znajdujemy "złoty środek".

 

Czy w waszej ekipie są tylko barmani, czy również i barmanki?

 

W naszej ekipie mamy zarówno profesjonalnych barmanów jak i barmanki. 

 

Chcę wynająć barmana na wesele i poprawiny, czy muszę zapewnić mu nocleg?

 

Tak. Dobrze by było, żeby barman miał gdzie odpocząć i zregenerować siły po przyjęciu weselnym. Czeka go przecież kolejny dzień pracy.

 

 


Dowiedz się więcej o organizacji drink-baru