Jaki alkohol na wesele?

Planując swoje przyjęcie weselne z pewnością macie na uwadze dobro swoich zaproszonych gości.


Zastanawialiście się jaki alkohol najlepiej wybrać na swoje wesele?


Bez wątpienia na polskich stołach weselnych króluje czysta wódka. Wybierając nawet wysoko gatunkowy trunek, wydatek ten można jakoś znieść, w szczególności gdy uda Wam się wynegocjować dobry rabat w hurtowni. Niektóre Młode Pary decydują się dodatkowo na wino, chcąc w ten sposób dać swoim gościom wybór. Wychodząc na przeciw gustom większości gości, nie powinno zabraknąć wina białego i czerwonego, najlepiej jeszcze aby dostępne było wytrawne, półwytrawne i półsłodkie.


Coraz większą popularnością cieszą się również piwa. Może niekoniecznie należy inwestować w roll-bar i beczkę piwa- można przecież zakupić piwo w poręcznych małych butelkach. Do wyboru mamy dużo smaków: klasyczne, cytrynowe, żurawinowe, jabłkowe i wiele innych. Zdecydowanie odradzamy piwo w puszkach, które po prostu wygląda mało elegancko.


W końcu, aby naprawdę rozpieścić gości weselnych można zdecydować się na drink-bar, w którym serwowane będą alkohole premium. Z pewnością w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie barmana, który będzie przyrządzał smaczne, orzeźwiające i kolorowe koktajle.


Oczywiście alkohol w tym dniu nie jest najważniejszą kwestią. Zdarzało nam się również bywać na przyjęciach bezalkoholowych, na których goście świetnie się bawili i nikt nie narzekał na brak trunków.


Decyzję o wyborze "napojów alkoholowych" na pewno musicie rozważyć wspólnie. Gdybyście jednak zastanawiali się nad drink-barem na swoim przyjęciu, obsługiwanym przez profesjonalnych barmanów - zapraszamy do kontaktu!

Na zdrowie.