Barmani na weselu - jak działamy?

Jak wygląda obsługa barmańska i jak długo trwa?

 

Otóż wszystkie przygotowania rozpoczynamy najczęściej już dzień wcześniej. Dbamy o to, aby zakupione przez nas produkty były świeże i właściwie dobrane. "Welcome Drinki" przygotowane w egzotycznych owocach cieszą oko nie tylko Młodej Pary, ale i ich Gości obserwujących nadchodzącą niespodziankę.

W dniu Waszego przyjęcia już od rana zabieramy się do pracy. Szybkie spotkanie, rozdzielenie zadań, pakowanie sprzętu i wyruszamy do miejsca, w którym już niebawem będzie trwała niesamowita zabawa.

Barmani pojawiają się na sali weselnej na około trzech godzin przed rozpoczęciem przyjęcia. Tyle czasu jest nam potrzeba na zorganizowanie miejsca pracy. Tempo jak zwykle szybkie, dzięki czemu drink-bar wyłania się na sali i wygląda tak, jakby od zawsze tam stał.

Ważnym elementem jest również ustalenie zasad współpracy z obsługą domu weselnego czy też restauracji - w końcu to wszyscy wspólnie będziemy starali się uświetnić Wasz dzień.

Nasi barmani nie przygotowują drinków "na zapas" - to nie w naszym stylu. Chcemy, aby Goście widzieli na własne oczy, jak powstaje ich koktajl. Drinki sporządzane są zarówno w sposób klasyczny jak i z elementami barmańskiej sztuki flair, co zazwyczaj bardzo podoba się Gościom weselnym.

Obsługa barmańska trwa najczęściej do trzeciej nad ranem, ale gdyby spóźnił się jakiś wujek odebrać swojego ostatniego drinka, barmani z pewnością mu nie odmówią. Kolejne godziny zajmuje nam pakowanie szkła, produktów itp. Barmani opuszczają salę dopiero po zakończeniu wesela.

Powrót do domu po całej nocy nie należy do najłatwiejszych, ale jakoś już się do tego przyzwyczailiśmy. Potem przychodzi czas na "naładowanie baterii", aby być w pełni sił na kolejne takie przedsięwzięcie.